<O_Mnie/>

Za ekranem

Informacje

Web Developer Freelancer Radomsko - pisanie aplikacji, sklepów oraz witryn internetowych

Marcin Spławiński - programista stron WWW Radomsko

Cześć! Jestem Marcin Spławiński; web-developer mieszkający w Radomsku. Z wykształcenia jestem humanistą, a z doświadczenia zawodowego spedytorem kolejowym pracującym na terminalu kontenerowym w Radomsku. Ale najlepiej czuję się jako programista stron internetowych. Po pracy samodoskonale się, tworzę projekty dla siebie oraz klientów. Cały czas rozwijam swoje umiejętności w technologiach webowych, tzn HTML, CSS, Javascript oraz frameworków Javascriptowych takich jak Vue.js i React. Po przerobieniu setek godzin kursów - teoretycznych jak i praktycznych, przeczytaniu setek stron dokumentacji technicznych utwierdziłem się tylko w przekonaniu że web development to coś czym chcę zajmować się już zawsze.

Moja przygoda z programowaniem zaczeła się kilka lat temu, jednakże na poważnie zająłem się tym w drugiej połowie roku. Przeszedłem 6 etapów Samuraja Programowania. Dzięki jego kursom zdobyłem ogromną wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. Przerabiałem dziesiątki tutoriali na youtube oraz kurs na freeCodeCamp. Skutkiem tego wszystkiego jest umiejętność pisania stron internetowych, wdrażania nowych rozwiązań do istniejących witryn oraz rozwiązywanie problemów. Zapraszam do przejrzenia projektów których jestem autorem na moim githubie.

 • laptop
  Podejście do pracy

  Jestem kimś więcej niż tylko programistą. Zachęcam do wstępnych rozmów, aby móc zrozumieć Twoje wymagania i doradzić z technicznego punktu widzenia, jak najlepiej osiągnąć końcowe rozwiązanie. Cieszę się też z każdej okazji, aby porozmawiać o architekturze strony internetowej!

 • ux i ui
  Nigdy nie rezygnuj z jakości

  Projektanci i eksperci od UX poświęcają mnóstwo czasu i wysiłku na doskonalenie swoich projektów. Większość ma doskonałą wizję tego, jak powinien wyglądać produkt końcowy. Ja jako programista ale po części również designer, chcę podzielić się tą wizją i nie skończę, dopóki nie otrzymam akceptacji projektu strony od klienta.

 • web
  Niezależność

  Niesamowite strony internetowe powstają, gdy łączą się umiejętności projektowania, programowania i tworzenie dobrego UX(user experience) - doświadczenia użytkownika. Posiadam wszystkie te umiejętności.

 • uścisk dłoni
  Gotowy do współpracy

  Lubię dzielić się swoją wiedzą i współpracować z innymi programistami, designerami, specami od interfejsów i doświadczeń użytkowników podczas pisania projektów.

 • biuro w domu
  Praca w domu

  Pracuję w swoim domu gdzie mogę się skupić nad aktualnym projektem. Dzięki internetowi mogę być w kontakcie z kimkolwiek gdziekolwiek pracuje. Nie mam również problemu z tym aby pracować w biurze u klienta jeśli jest taka potrzeba. Możliwość rozmowy twarzą w twarz często znacznie ułatwia komunikację co może być dodatkową korzyścią przy pisaniu skomplikowanych projektów.

 • ręka robota
  Nie jestem robotem

  Nie jestem robotem, chociaż chciałbym zbudować swój klon AI! Staram się zrozumieć w najwyższym stopniu moich klientów, a rozwiązania które proponuję przedstawiam używając prostych słów. Nie ma co utrudniać spraw używając żargonu programistycznego.

Czas wolny

Ciągła nauka

Programowanie stale się zmienia i jako programista poświęcam dużo czasu na poznanie i zrozumienie najnowszych technologii. Szybkie tempo, w jakim pojawiają się nowe zagadnienia jest fascynujące, a możliwość wykorzystania nowych narzedzi ma kluczowe znaczenie dla tworzenia witryn internetowych dla klientów z Radomska i okolic dostosowanych do przyszłości.

W ciągu dnia poświęcam swój czas na tworzenie stron internetowych dla klientów z okolic Radomska, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności kodowania. Ale większość ludzi nie widzi tego, jak spędzam swój czas poza pracą. Na przykład, kiedy jadę na przejażdżkę rowerową, słucham podcastu o nowinkach związanych z front-end web developmentem a kiedy tylko mogę, szukam kolejnych interesujących artykułów do przeczytania na stronach internetowych związanych ze światem front-endu. Tworzenie stron internetowych uważam za swoje hobby i robię to z wielką pasją i zaangażowaniem. Jeśli jesteś właścicielem firmy z Radomska lub okolic i potrzebujesz dedykowanej strony internetowej skontaktuj się ze mną.